O nas

Mamy za sobą doświadczenie, pasję i wiedzę, którymi chcemy dzielić się z użytkownikami naszego serwisu.

Kim jesteśmy?

Smart-money to finanse przedstawione w prosty sposób.
W naszym serwisie prezentujemy oferty wielu produktów finansowych, między innymi kredytów, pożyczek, kont osobistych czy kont firmowych. Prowadzimy również bloga, gdzie poruszamy najciekawsze zagadnienia związane z finansami i biznesem. Rozwiewamy wątpliwości naszych czytelników rzeczowo i wyczerpująco. Smart-money tworzą pasjonaci i eksperci, dzięki czemu wszystkie nasze treści są aktualne i wartościowe merytorycznie. 

Co robimy?

Naszym celem jest przybliżenie zawiłego świata finansów nawet osobom, które wcześniej nie miały z nim wiele wspólnego. Chcemy również stworzyć miejsce, gdzie różne oferty produktów finansowych zostaną przystępnie opisane. Piszemy o finansach w sposób prosty, ale bez nadmiernych uproszczeń. Tworzymy rankingi, aby pomagać w wyborze najlepszych ofert. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie użytkowników naszego serwisu, dlatego publikujemy wyłącznie treści sprawdzone, rzetelne i aktualne.

profesjonalizm, wiarygodność i zaangażowanie

Czym się kierujemy?

Jesteśmy zespołem spajanym przez wspólne wartości. Nie chodzimy na skróty ponieważ wiemy, że raz utracone zaufanie bardzo trudno jest odbudować. Dlatego codziennie pracujemy nad rozwojem naszego serwisu z myślą o takich wartościach jak:

 • profesjonalizm – dokładnie sprawdzamy każdą informację i gruntownie prześwietlamy wszystkie oferty,
 • wiarygodność – jesteśmy rzetelni i działamy w oparciu o doświadczenie ekspertów,
 • zaangażowanie – cały czas rozwijamy nasz serwis aby każdego dnia stawał się jeszcze lepszy.

To te trzy filary są dla nas najważniejsze. Z myślą o nich idziemy do przodu z zachowaniem najwyższych standardów, które narzucamy sobie w codziennej pracy.

Nasz zespół

Osoby odpowiedzialne za powstanie, działanie i rozwój naszego serwisu to eksperci z wielu różnych dziedzin. Są z nami osoby z bogatym doświadczeniem w finansach i biznesie, profesjonaliści zajmujący się programowaniem i projektowaniem stron internetowych, a także specjaliści dbający o najwyższy poziom treści i poprawność językową. To dzięki tym ludziom Smart-money jest serwisem dopracowanym pod każdym kątem. 

 • Jakub Grzybowski
  Jakub Grzybowski
  CEO, analityk
 • Piotr Kaim
  Piotr Kaim
  CFO
 • Avatar photo
  Bartek Węglewski
  Content Manager
 • Bartosz Cisowski
  Bartosz Cisowski
  CTO
 • Artur Polak
  Artur Polak
  Analytical Systems Analyst

Dlaczego Smart-money powstał?

Stworzyliśmy serwis Smart-money po to, aby był on miejscem, gdzie osoba szukająca wiedzy na temat finansów spotyka się z wiarygodną i rzetelną informacją. Miejscem, gdzie użytkownik nie znający się na produktach finansowych, może otrzymać pomoc w podjęciu najbardziej optymalnej decyzji. Mamy za sobą doświadczenie, pasję i wiedzę, którymi chcemy dzielić się z użytkownikami naszego serwisu. 

Jakub Grzybowski

Myśl o założeniu nowego serwisu finansowego pojawiła się w mojej głowie już w 2019 roku. To wtedy, prowadząc własną firmę, zauważyłem, że na polskim rynku niezwykle mało jest rzetelnych i godnych zaufania serwisów finansowych. Jako wieloletni przedsiębiorca siłą rzeczy musiałem nauczyć się wiele o finansach i biznesie. Mam na swoim koncie sukcesy, ale wpadłem też w wiele pułapek. I z jednych i z drugich wyciągnąłem jednak bardzo cenne wnioski. Jednym z nich było to, że aby projekt się udał, należy przeprowadzić go z właściwymi ludźmi. Dlatego do współpracy przy Smartmoneyu zaprosiłem specjalistów z wielu dziedzin. Są to ludzie, którzy nie tylko znają się na tym co robią, ale dzielą również naszą wspólną wizję rozwoju serwisu i podstawowe wartości, którymi się kierujemy. Jestem spokojny o to, że razem będziemy w stanie dostarczać użytkownikom Smartmoneya wartościowych treści nie tylko dziś, ale też w wielu kolejnych latach

Jakub Grzybowski, CEO i analityk Smartmoney
×
Skorzystaj z wyszukiwarki i szybko znajdź to czego szukasz!
Aplikacja dostępna do pobrania wkrótce!