Redakcja

Kto tworzy smart-money.pl?
Jakub Grzybowski
Jakub Grzybowski
CEO, analityk
Prowadzi swój biznes od 2014 roku. Bierze udział w rozwoju kilku projektów o tematyce finansowej. Analizuje, porównuje i tworzy rankingi.
Avatar photo
Bartek Węglewski
Content Manager
Profesjonalnie zajmuję się tworzeniem i optymalizacją treści, a finanse to jedna z moich wielu pasji. W wolnym czasie czytam, gram w gry komputerowe i jeżdżę na rolkach.
Szymon Machniewski
Szymon Machniewski
redaktor
Od 2008 roku jestem związany z prowadzeniem biznesu. Tworzę content o tematyce finansowej, ubezpieczeniowej i gospodarczej. Prywatnie miłośnik podróżowania i piłki nożnej.
Aleksander Borzęcki
Aleksander Borzęcki
redaktor
Przez kilka lat pracowałem jako analityk w Funduszu Inwestycyjnym. Jestem zwolennikiem inwestowania w wartość oraz wykorzystania opcji w strategiach inwestycyjnych. Pasjonuję się rynkami finansowymi i piłką nożną.
Bartosz Zatorski
Bartosz Zatorski
redaktor
Od 2019 roku zajmuję się copywritingiem, a moją specjalnością i pasją jest świat finansów. Jako copywriter finansowy tłumaczę język biznesowy tak, aby był on zrozumiały dla każdego. Staram się tworzyć treści, które inspiru
Julia Mendera zdjęcie
Julia Mendrela
redaktorka
Kreatywna ekspertka z zakresu finansów. Jestem autorką poradników, artykułów i rankingów. Na bieżąco śledzę nowości ze świata fintech. Z branżą finansową jestem związana od 2018 roku.
Patryk Korzec
Patryk Korzec
redaktor
Copywriter i dziennikarz, absolwent Uniwersytetu Opolskiego oraz Warszawskiego. Doskonalił swój warsztat pisarski w ogólnopolskich redakcjach internetowych - zarówno newsowych, jak i tematycznych.

Dołącz do nas!

Jeśli szukasz wyzwań i chciałbyś/abyś pisać do rozwojowego projektu – skontaktuj się z nami.

×
Skorzystaj z wyszukiwarki i szybko znajdź to czego szukasz!
Aplikacja dostępna do pobrania wkrótce!