Tylko rzetelne informacje
Zapisz na później

Opinia o koncie firmowym Millenium Bank

Wynik recenzji:
4.5
Przejdź do naszej opinii
Bartosz Zatorski Zrecenzował: Bartosz Zatorski
10.05.2024
| Akt.: 15.05.2024
Przeczytasz w 17 min.
0 kom.
Zapisz na później

Bank Millennium dla klientów biznesowych proponuje Konto Mój Biznes oraz Konto Biznes, czyli rozwiązania przeznaczone zarówno dla mikro, jak i małych, średnich i dużych firm. Każde z nich zostało zaprojektowane, żeby spełnić oczekiwania różnych grup przedsiębiorców, od jednoosobowych działalności po duże korporacje, z wieloma możliwościami.

konto firmowe bank Millennium recenzja
Aktualne promocje
1500 zł
1000 zł za opłacanie składek ZUS + 500 dla nowych JDG za zamówienie terminala płatniczego z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium

Co wyróżnia to konto?

Co wyróżnia konta biznesowe tego banku spośród innych ofert na rynku? Oprócz standardowych usług bankowych, Konto Biznes i Konto Mój Biznes oferuje szereg dodatkowych korzyści, które sprawiają, że prowadzenie firmy staje się jeszcze łatwiejsze i efektywniejsze. Wśród nich znajduje się dostęp do różnorodnych pakietów księgowych, które nie tylko zapewniają wsparcie w prowadzeniu księgowości, ale także oferują szkolenia i narzędzia pomocne w rozwoju biznesu. 

Co istotne, konto umożliwia korzystanie z terminala płatniczego, który może być zainstalowany w telefonie lub tablecie. To rozwiązanie pozwala na przyjmowanie płatności od klientów kartą, zegarkiem czy telefonem. Dodatkowo bank oferuje możliwość korzystania z leasingu, co umożliwia firmom rozwijanie się poprzez dostęp do samochodu, sprzętu lub maszyn już od pierwszego dnia działalności. 

Dodatkowo konta firmowe tego banku oferują opcję wpłat zamkniętych z opcją transportu, co umożliwia wygodne dokonywanie wpłat bez konieczności odwiedzania placówki bankowej. Funkcja inkaso samochodowego jest szczególnie przydatna dla firm, które chcą uniknąć dodatkowych nakładów czasu i kosztów związanych z transportem gotówki. Ponadto, konta biznesowe tego banku umożliwiają również wygodne dokonywanie wpłat do wrzutni nocnej, co jest świetną opcją dla przedsiębiorstw prowadzących działalność także poza standardowymi godzinami pracy. 

 

Najważniejsze informacje

 • dwa specjalnie skonfigurowane konta firmowe — Konto Mój Biznes, przeznaczone wyłącznie dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, rolników oraz wspólników spółek cywilnych i Konto Biznes dla małych, średnich i dużych firm poszukujących głęboko zintegrowanych narzędzi finansowych. 
 • brak opłat za prowadzenie konta przez pierwsze 2 lata; po tym okresie 20 zł miesięcznie, z możliwością zwolnienia pod warunkiem spełnienia minimalnych wymagań takich jak wpływy na poziomie 1000 zł miesięcznie lub wykonanie przelewu do ZUS/US.
 • pierwsze 20 przelewów internetowych w miesiącu bez opłat, każdy kolejny za 1 zł. Przelewy do ZUS i US oraz przelewy europejskie SEPA realizowane bez dodatkowych kosztów.
 • opłata za kartę Visa Mój Biznes wynosi 7 zł miesięcznie, którą można uniknąć poprzez dokonanie transakcji na sumę min. 500 zł. 
 • atrakcyjne promocje i bonusy — możliwość zdobycia do 1500 zł w ramach promocji dla nowych firm, z opcjami dodatkowych bonusów za aktywność finansową.
 • kilka usług dodatkowych — dostęp do usług takich jak e-Księgowość, kantor internetowy, finansowanie faktur, a także możliwość łatwego i szybkiego zakładania działalności gospodarczej online.
 • rachunek w walucie obcej dostępny w GBP, EUR, CHF, USD

Opłaty i prowizje

Założenie i korzystanie z konta

 • Konto Mój Biznes — otwarcie tego konta jest całkowicie bezpłatne zarówno dla rachunków w PLN, jak i dla walut obcych. Co więcej, nie płacisz za prowadzenie rachunku, jeżeli spełnisz warunki aktywności, w przeciwnym wypadku miesięczna opłata wynosi 20 zł. 
 • Konto Biznes — także możesz założyć bez dodatkowych opłat, z tym że standardowa opłata miesięczna za prowadzenie konta w PLN to 40 zł, a dla rachunków walutowych 15 zł. Zarówno dla Konta Mój Biznes, jak i Konta Biznes, prowadzenie rachunku VAT jest bezpłatne.
 • konto walutowe — za 0 zł przez aż 2 lata w ramach promocji dla nowych klientów. Założenie konta również jest bezpłatne. Bez promocji, dla rachunków w walutach obcych (GBP, EUR, CHF, USD) opłata za prowadzenie wynosi stałe 15 zł. 

Bankomaty

 • wypłaty gotówkowe — w bankomatach Banku Millennium opłata za wypłatę gotówki wynosi 0 zł, a w sieciach Santander Bank Polska i Planet Cash 1 zł — w pozostałych bankomatach w Polsce oraz za granicą opłata ta wynosi — 3,5%, min. 5 zł. 
 • wpłaty gotówkowe — wpłaty na rachunki w Banku Millennium są darmowe we wpłatomatach do limitu 10 000 zł miesięcznie, z opłatą 0,4% za każdą kwotę przekraczającą ten limit. W placówkach banku oraz przy odbiorze gotówki u klienta opłaty wynoszą odpowiednio 0,70% min. 10 zł dla wpłat otwartych i 0,35% min. 5 zł dla wpłat zamkniętych.
 • sprawdzenie salda — w bankomatach Banku Millennium i sieciach Santander Bank Polska oraz Planet Cash jest darmowe, ale za wydruk salda i zestawienie transakcji pobierane są opłaty odpowiednio 0,50 zł i 1,50 zł. W bankomatach sieci Euronet za sprawdzenie i wydruk salda opłata wynosi 2 zł.

Przelewy i zlecenia

 • przelewy w PLN — za przelewy w złotówkach między rachunkami w Banku Millennium, zarówno przez bankowość elektroniczną, jak i MilleSMS nie nalicza się żadnych opłat, niezależnie od konta. Przelewy zrealizowane w placówkach banku czy telefonicznie (wTeleMillennium) kosztują odpowiednio 25 zł i 20 złdla Konto Mój Biznes oraz 15 zł niezależnie od metody dla Konto Biznes.
 • przelewy do innych banków — dla przelewów w PLN zleconych przez Millenet lub MilleSMS, Bank Millennium oferuje korzystną stawkę od 0 zł, a przez aplikację mobilną 1,50 zł za transakcję. Natomiast przelewy natychmiastowe Express ELIXIR mają stałą opłatę w wysokości 10 zł. W placówkach bankowych oraz przez telefon opłaty za te przelewy wynoszą odpowiednio 25 zł  i 15 zł.
 • dodatkowe opłaty za przelewy — w przypadku przelewów SORBNET, opłaty wahają się od 40 zł za zlecenia poniżej 1 000 000 zł  do 8 zł  za zlecenia przyjęte przez kanały bankowości elektronicznej powyżej tej kwoty. Opłata za opcję OUR wynosi 100 zł, a za przelewy na niestandardowych drukach w placówce — 10 zł. Koszty przelewów w ramach dystrybucji faktur elektronicznych zaczynają się od 0 zł, wzrastając do 5,29 zł za przelewy natychmiastowe.

Opłaty za stałe zlecenia:

 • ustawienie stałego zlecenia — bez opłat
 • wykonanie jednorazowego stałego zlecenia — 2 zł za zdarzenie
 • wykonanie cyklicznego stałego zlecenia — 4 zł za zdarzenie

Karty

 • opłaty za karty debetowe — opłata miesięczna za korzystanie z karty wynosi 6 zł dla Visa Executive Electron i 7 zł dla Visa Mój Biznes, ale można ją uniknąć, dokonując transakcji bezgotówkowych na minimum 500 zł w miesiącu.
 • dodatkowe opłaty — bank pobiera 2% marży przy przeliczeniach walutowych dokonywanych w walutach obcych. Wydanie kopii rachunku wystawionego przez punkt akceptujący kartę kosztuje zł.
 • płatności zbliżeniowe — limit dla jednorazowych transakcji zbliżeniowych w Polsce, które nie wymagają PIN-u ani podpisu, wynosi 100 zł.
 • bezpieczeństwo i ubezpieczenie — karty są ubezpieczone (Ubezpieczenie Bezpieczna Karta) bez dodatkowych opłat, co zapewnia dodatkową ochronę w przypadku różnych zdarzeń związanych z kartą.

Karta wielowalutowa i przelewy walutowe

W Banku Millennium klienci mogą korzystać z opcji przelewów walutowych, choć oferta nie obejmuje karty wielowalutowej. Dostępny jest pakiet 20 darmowych przelewów SEPA, jak i krajowych. Przelewy pomiędzy rachunkami w banku, zarówno w PLN, jak i w walutach obcych, są bezpłatne zarówno w usługach bankowości internetowej, jak i mobilnej. 

Przelewy w walutach obcych innych niż EUR:

 • standard — 0,25% min. 17 zł  max. 170 zł 
 • pilny — 0,25% min. 17 zł  max. 170 zł  + 50 zł 
 • ekspres — 0,25% min. 17 zł  max. 170 zł  + 100 zł 

Przelewy w walucie EUR do EOG:

 • w placówce Banku — 25 zł  (Konto Mój Biznes) / 20 zł  (Konto Biznes)
 • przez Millenet — 0 zł
 • bankowość Mobilną — 1,50 zł 

Przelewy w walucie EUR poza EOG:

 • standard — 0,25% min. 17 zł  max. 170 zł 
 • ekspres — 0,25% min. 17 zł  max. 170 zł  + 100 zł 

Przelewy SEPA w EUR:

 • w placówce Banku — 25 zł  (Konto Mój Biznes) / 20 zł  (Konto Biznes)
 • przez Millenet — 0 zł
 • bankowość mobilną — 1,50 zł 

Promocje

Zwrot do 1500 zł dla Twojej firmy

Promocja „Zwracamy do 1500 zł Twojej firmie” to doskonała okazja dla nowych klientów banku, która trwa od 9 kwietnia do 3 lipca 2024 roku lub do momentu otwarcia maksymalnie 15 000 kont w okresie promocji.

Co zyskujesz dzięki tej promocji? 

 • zero opłat za prowadzenie konta przez 2 lata — załóż Konto Mój Biznes w promocji, a nie zapłacisz ani grosza za prowadzenie konta w PLN przez długie 24 miesiące!
 • zwrot do 1000 zł za opłacanie składek ZUS — jeśli spełnisz warunki promocji, możesz otrzymać nawet 200 zł miesięcznie przez 5 miesięcy za opłacanie składek ZUS.
 • do 500 zł za zamówienie terminala płatniczego — dodatkowo, jeśli zamówisz terminal płatniczy i spełnisz warunki promocji, możesz otrzymać dodatkowe pieniądze.

Jak możesz skorzystać z tej oferty? 

 1. W promocji mogą wziąć udział zarówno obecni klienci banku, jak i nowi klienci, którzy otworzą Konto Mój Biznes.
 2. Żeby przystąpić do promocji, musisz spełnić określone warunki, takie jak otwarcie konta biznesowego i zaakceptowanie zgód marketingowych.

Pora na własną firmę z Bankiem Millennium 1500 zł + 500 zł dodatkowego bonusu

Promocja „Pora na własną firmę z Bankiem Millennium” łączy się z promocją „Zwracamy do 1500 zł Twojej firmie”; to świetna okazja dla przedsiębiorców, którzy chcą dopiero otworzyć własną działalność. Trwa ona od 9 kwietnia do 3 lipca 2024 roku.

Co zyskujesz dzięki tej promocji?

 • premia do 2000 zł — otrzymasz premię nawet do 2000 zł, dzieląc ją na trzy części:
  • do 1000 zł za wykonanie przelewu do ZUS (200 zł miesięcznie) z formatki ZUS w Millenecie lub Aplikacji mobilnej, przez kolejne 5 miesięcy.
  • do 500 zł (100 zł miesięcznie), jeśli do 03.07.2024 r. złożysz wniosek o otwarcie firmy z Kontem Mój Biznes za pomocą kanałów zdalnych — Millenet lub Aplikacji mobilnej i skutecznie zarejestrujesz działalność w bazie CEIDG.
  • do 500 zł (100 zł miesięcznie), jeśli do końca sierpnia 2024 r. podpiszesz umowę współpracy/umowę o Millennium POS (terminal) lub SoftPOS i zapewnisz na nim wpływ w wysokości 1000 zł na otwarte wcześniej konto w ciągu kolejnych 5 miesięcy.

Jak skorzystać z tej promocji?

 1. Złóż wniosek online — złóż wniosek o otwarcie firmy z Kontem Mój Biznes przez Millenet lub Aplikację mobilną.
 2. Wyraź zgody marketingowe — wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych zgodnie z regulaminem promocji.
 3. Podpisz umowę — podpisz umowę na konto biznesowe i Kontem Mój Biznes.
 4. Sprawdź, czy masz Profil Zaufany — upewnij się, czy masz aktywny Profil Zaufany i czy jest on powiązany z bankiem.

“Terminal za 0 zł nawet przez 18 miesięcy”

Oferta „Terminal Płatniczy za 0 zł przez nawet 18 miesięcy” to świetna propozycja dla przedsiębiorców. Dzięki tej promocji możesz uzyskać dostęp do terminala płatniczego bez ponoszenia żadnych opłat przez aż 18 miesięcy.

Co oferuje ta promocja?

Po pierwsze, masz możliwość skorzystania z terminala płatniczego na preferencyjnych warunkach — bezpłatnie przez nawet 18 miesięcy. To idealne rozwiązanie dla nowych przedsiębiorstw, które dopiero rozpoczynają swoją działalność, jak również dla tych, które chcą rozwinąć swoją obecność na rynku poprzez ułatwienie płatności dla swoich klientów.

Dzięki opcji terminala w telefonie lub tablecie możesz przyjmować płatności od klientów bezpośrednio na swoim urządzeniu mobilnym. Ta nowoczesna forma płatności daje Twoim klientom większą swobodę i komfort, co z kolei może wpłynąć na zwiększenie liczby transakcji i wzrost przychodów.

Dodatkowym atutem tej oferty jest wysoki poziom bezpieczeństwa i ochrony transakcji, który jest certyfikowany przez renomowane instytucje, takie jak Visa i Mastercard. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoje transakcje są odpowiednio zabezpieczone. 

Jeśli zdecydujesz się na umowę na 24 miesiące w ramach Programu Polska Bezgotówkowa, możesz dodatkowo skorzystać z promocji, która obejmuje 0 zł za aplikację przez pierwsze 12 miesięcy oraz 0 zł prowizji od transakcji przez pierwsze 12 miesięcy lub do kwoty łącznej 100 000 zł w tym okresie.

Do 300 zł do wydania w Biedronce z kartą kredytową Mastercard Impresja

Ta oferta trwa od 1 kwietnia do 30 czerwca 2024 roku i skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych posiadaczy karty kredytowej Mastercard Impresja lub Gold.

Czego możesz spodziewać się z tej promocji?

 • e-kod do Biedronki — otrzymasz e-kod o wartości do 300 zł, który możesz wykorzystać w sklepach stacjonarnych Biedronka.
 • zero opłat za obsługę karty przez rok — w ramach promocji, nie płacisz za obsługę karty przez rok, wystarczy, że wykonasz przynajmniej jedną płatność kartą w każdym miesiącu.

Jak skorzystać z tej promocji?

 1. Złóż wniosek online — wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja możesz złożyć online za pomocą aplikacji Millenet lub mobilnej.
 2. Zgody marketingowe — wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych zgodnie z regulaminem promocji.
 3. Podpisz umowę — podpisz umowę na kartę kredytową Mastercard Impresja.
 4. Zaloguj się do aplikacji mobilnej — przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej.
 5. Dokonaj płatności — wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 1000 zł w każdym z kolejnych czterech miesięcy.

Aplikacja, bankowość internetowa i płatności mobilne

Bank Millennium przygotował dla swoich klientów aplikację mobilną, jak i bankowość internetową Millenet. 

Aplikacja Bank Millennium

Za pomocą aplikacji mobilnej od Banku Millennium możesz wykonywać szereg czynności bankowych, czyli: sprawdzanie salda, historii transakcji oraz szczegółów poszczególnych produktów. Możliwość szybkiego realizowania przelewów, zarządzania rachunkami oraz kartami kredytowymi sprawia, że możesz szybko załatwić swoje sprawy finansowe.

Bezpieczeństwo i wygoda obsługi to także kluczowe cechy aplikacji mobilnej Banku Millennium. Dzięki autoryzacji transakcji, logowaniu biometrycznemu oraz różnorodnym metodom ochrony danych, możesz być spokojny o bezpieczeństwo swoich pieniędzy. Dodatkowo aplikacja oferuje szereg dodatkowych funkcji takich jak płatności zbliżeniowe, doładowanie telefonu czy nawet możliwość zakładania lokat, co sprawia, że jest ona kompleksowym narzędziem do zarządzania finansami.

Co istotne, aplikacja umożliwia także korzystanie z funkcji dodatkowych. Mowa tutaj o doładowaniu telefonu, zakupach bez kodu czy wystawianiu czeków BLIK. Warto również podkreślić, że aplikacja jest regularnie aktualizowana i rozwijana przez Bank Millennium, co oznacza, że użytkownicy mogą oczekiwać nowych funkcji i ulepszeń. 

Bankowość internetowa Millenet dla przedsiębiorców

Bankowość internetowa Millenet dla przedsiębiorców to nowoczesny i wszechstronny system, który został specjalnie zaprojektowany z myślą o potrzebach przedsiębiorstw i instytucji. Dzięki Millenetowi możesz szybko i sprawnie realizować przelewy, monitorować saldo konta oraz korzystać z różnorodnych produktów i usług, co sprawia, że jest to bardzo dobre narzędzie do obsługi finansów Twojej firmy.

Millenet dla Przedsiębiorstw gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo transakcji oraz możliwość personalizacji systemu i uprawnień użytkowników, co pozwala dostosować go do indywidualnych potrzeb i preferencji. Dodatkowo integracja z systemem finansowo-księgowym ułatwiająca składanie wniosków o produkty online sprawia, że korzystanie z Milleneta jest nie tylko wygodne, ale także efektywne.

System Millenet oferuje także szereg dodatkowych funkcji i usług, takich jak Millenet Link, raporty z sald historycznych czy faktury i rachunki Qlips. Dzięki nim możesz jeszcze bardziej zoptymalizować procesy finansowe w Twojej firmie. Wreszcie, możliwość korzystania z usługi zdalnej pomocy konsultanta oraz importu i eksportu danych dodatkowo ułatwiają codzienne operacje bankowe. Bankowość internetowa od Banku Millennium ma też wiele innych zalet i zdecydowanie wyróżnia się na rynku. 

Płatności mobilne

W ramach bankowości internetowej Millenet dla Przedsiębiorstw użytkownicy mają również dostęp do różnorodnych opcji płatności mobilnych. Dostępne są popularne rozwiązania takie jak BLIK, Google Pay oraz Apple Pay. Płatności mobilne w Millenecie dla przedsiębiorstw są bezpieczne i łatwe w obsłudze. 

Oszczędzanie

Lokata Biznes

Lokata Biznes charakteryzuje się możliwością dopasowania czasu trwania lokaty do potrzeb firmy. Dodatkowo zapewnia ona stałą stopę procentową oraz opcję kapitalizacji odsetek na rachunku lokaty. Ważną cechą jest również fakt, że oprocentowanie lokaty wzrasta wraz z wysokością salda, co sprawia, że im więcej środków wpłacisz, tym korzystniejsze warunki otrzymasz. 

Ponadto odsetki są naliczane od całego salda lokaty i wypłacane po jej zakończeniu na wskazany rachunek bieżący, co przynosi dodatkowe korzyści dla Twojej firmy, wspierając jej finansową stabilność. Lokata Biznes może również pełnić funkcję zabezpieczenia kredytu, co otwiera dodatkowe możliwości korzystania z finansowych instrumentów.

Zalety Lokaty Biznes są liczne i przynoszą realne korzyści dla przedsiębiorstw. Wystarczy zaledwie 2000 PLN, 200 USD lub 200 EUR, aby założyć tę lokatę, co sprawia, że jest ona dostępna dla wielu firm. Istnieje także możliwość wyboru pomiędzy lokatą nieodnawialną a odnawialną. Proces otwarcia lokaty jest prosty i wygodny, można go przeprowadzić zarówno przez telefon, jak i w placówce bankowej. 

Jak założyć to konto?

Żeby założyć konto firmowe w Millennium, potrzebujesz podstawowych dokumentów — dowodu osobistego oraz numeru NIP swojej działalności gospodarczej. Następnie, wystarczy wypełnić prosty wniosek, który można złożyć przez internet. Potwierdzenie tożsamości odbywa się poprzez logowanie się na swoje konto osobiste w innym banku.   zweryfikuje jego poprawność i aktywuje Twoje konto.

Możesz również skorzystać z opcji założenia konta firmowego przez internet bez wychodzenia z domu. Jeśli już masz konto osobiste w tym banku, wystarczy zalogować się do platformy internetowej lub aplikacji mobilnej, a następnie wypełnić prosty wniosek online. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w tym banku, możesz skorzystać z opcji „ZAŁÓŻ TERAZ” na stronie internetowej konta firmowego. 

W tym przypadku swoją tożsamość potwierdzisz poprzez logowanie się do swojego obecnego banku, gdzie możesz mieć zarówno konto firmowe, jak i osobiste. Proces założenia konta jest szybki i wygodny, a po jego aktywacji otrzymasz dostęp do wszystkich funkcji i usług oferowanych przez bank.

Czy razem z kontem można założyć firmę?

Bank oferuje pełne wsparcie dla osób, które chcą założyć własną działalność gospodarczą. Proces założenia firmy zaczyna się od wypełnienia wniosku, który można znaleźć w aplikacji mobilnej banku lub na platformie internetowej. To proste rozwiązanie umożliwia załatwienie wszystkich formalności bez konieczności wychodzenia z domu. Co więcej, jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, można skorzystać z bezpłatnego wsparcia ekspertów dostępnych na czacie, którzy służą pomocą na każdym etapie.

Korzyścią z założenia firmy wraz z kontem bankowym jest automatyczne otwarcie konta firmowego. Bank oferuje także atrakcyjne bonusy dla nowych przedsiębiorców, w tym zwrot części składek ZUS czy premie za zamówienie terminala płatniczego. Dodatkowo bank przyznaje bonusy finansowe za założenie firmy wraz z kontem. 

Żeby założyć firmę wraz z kontem bankowym, konieczne jest potwierdzenie tożsamości w placówce banku, na przykład podczas zakładania konta osobistego. Ponadto do podpisania wniosku potrzebny jest Profil Zaufany powiązany z bankiem. Trzeba też spełnić kilka warunków takich jak ukończenie 18 lat, posiadanie polskiego obywatelstwa oraz odpowiednich dokumentów tożsamości, takich jak dowód osobisty i numer NIP. Proces rejestracji firmy w CEIDG, nadanie REGON i NIP oraz aktywacja konta biznesowego odbywają się szybko i sprawnie, co pozwala szybko rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej.

Nasza opinia i opinia klientów

Opinia użytkowników

Opinie użytkowników o kontach biznesowych w banku Millennium są zasadniczo pozytywne, jednakże niektórzy zwracają uwagę na pewne minusy. Jednym z najczęściej wymienianych punktów krytyki jest czasami ograniczona dostępność niektórych funkcji w aplikacji mobilnej w porównaniu do pełnej wersji internetowej. Ponadto niektórzy użytkownicy mogą odczuwać pewne niedogodności związane z koniecznością spełnienia określonych warunków, żeby uniknąć opłat za prowadzenie konta. Pomimo tych niewielkich niedoskonałości, większość osób nadal uważa to konto za godne polecenia i użyteczne narzędzie do zarządzania finansami firmowymi.

Klienci wyrażają swoje zadowolenie nie tylko z wygody korzystania z konta, ale także z jego elastyczności i przydatnych funkcji, takich jak możliwość płatności mobilnych czy dostęp do dodatkowych usług bankowych. Ogólnie rzecz biorąc, opinie użytkowników sugerują, że jest to solidna i godna polecenia opcja dla tych, którzy poszukują sprawdzonego rozwiązania do zarządzania finansami swojej firmy.

Nasza opinia

Nasza opinia na temat tego konta jest pozytywna głównie z uwagi na szereg korzyści, jakie oferuje przedsiębiorcom. Przede wszystkim na plus jest wartość w łatwym dostępie do różnorodnych usług bankowych zarówno poprzez aplikację mobilną, jak i platformę internetową. Dzięki temu zarządzanie finansami firmy jest wygodne — możliwe jest szybkie dokonywanie transakcji.

Dodatkowo na plus są transparentne warunki korzystania z konta, które umożliwiają uniknięcie opłat za jego prowadzenie przy spełnieniu prostych warunków. To ważne dla przedsiębiorców, którzy chcą minimalizować koszty operacyjne swojej firmy. Ponadto naszym zdaniem wsparcie świadczone przez infolinię bankową oraz możliwość skorzystania z dodatkowych usług, np. z terminalu płatniczego, sprawiają, że oferta staje się bardzo dobra i kompleksowa. 

Trzeba jednak pamiętać o pewnych ograniczeniach i niedoskonałościach, które mogą występować w korzystaniu z tego konta. Niektórzy klienci mogą odczuwać pewne niedogodności związane z funkcjonalnością aplikacji mobilnej. Niemniej jednak, z uwagi na ogólnie pozytywny odbiór konta przez klientów oraz dostępność szerokiego zakresu usług, Konto Mój Biznes oraz Konto Biznes stanowi atrakcyjną opcję dla przedsiębiorców z rozmaitymi potrzebami. 

 

Główne zalety konta
darmowe prowadzenie rachunku przez okres 24 miesięcy po spełnieniu dodatkowych warunków,
0 zł za 20 przelewów w miesiącu,
0 zł za prowadzenie konta po okresie promocji, gdy wykonasz ze swojego konta przelew do ZUS lub urzędu skarbowego lub zapewnisz min. 1000 zł wpływów zewnętrznych,
Główne wady konta
brak możliwości wyboru karty płatniczej,
opłata za wypłaty za bankomatów sieci obcej,
20 zł za prowadzenie konta bez spełnienia specjalnych warunków po okresie promocji,

Przystępność opłat

Nasza ocena:
4.5

Funkcjonalność rachunku

Nasza ocena:
4.8

Jakość obsługi klienta

Nasza ocena:
4.3

Bonusy i promocje

Nasza ocena:
4.5
Oceń ofertę
Oceń
Zostawiając ocenę pomagasz innym użytkownikom w wyborze!
Konto ?
0 zł / 20 zł
Bankomaty ?
0 zł / 5 zł
Przelew internetowy ?
0 zł / 1 zł
Dodaj komentarz jako pierwszy!
×
Skorzystaj z wyszukiwarki i szybko znajdź to czego szukasz!
Aplikacja dostępna do pobrania wkrótce!